Stránka na prodej

Prodávám !

Ostatní Roku 07

Tyto jsem našel brouzdáním na zapadlé stránce tak jsem je zkopčil jsem :)

WARROCK

Warrock, Warrock, Warrock v podstatě to je Battlefield a C-Sko jenom  s malým rozdílem - je ZADARMO.V mnoha věcech tahle hra překoná i Battlefield, je prostě zábavná. Grafika geniální, a hratelnost je The BEST.A dokonce mise ve warrocku jménem Harbor Ida překonává nejlepší misi v Battlefieldu - Strike at Karkand. Aby se neřeklo je tu i EXP system... I kdyz je hra teprv v betě je stabilní bez lagů a jiných technických problémů(jeden je, ale to až na konec). Komunita hráčů není tak extrémně velká jako třeba u flyff, ale je dostačující(asi 1000 hráčů online).Hodnocení? Je to jednoznačné...90%.BTW a teď  ten problém - při registraci hry vyžaduje promo code já jsem se sice zaregistroval, ale většina lidi z mého friendlistu to nedokázala - BTW pohořela na tom promo code, takže GOOD LUCK!

 

WEB:

SCREENSHOT:

 (klikněte na to pro lepší kvalitu)

MU ONLINE

Sice jsem tuhle hru nehrál, ale je známá a mluví se o ní.Je to klasická diablovka, ale nechci soudit když jsem to nehrál.

WEB:

SCREENSHOT:

KAL ONLINE

Další z Korejských her, ovšem s pěknou grafikou.Hra nabízí vcelku velký svět, ovšem prozkoumáváni brání pomalé EXPy.Hratelnost je dobrá,komunita velká, hra nelaguje BTW je dobře odzkoušená.Je zde i trend dnešní doby - rybaření.Grafika je opravdu pěkná a bohatá na panoramata např. když rybaříte, okolo spousty lidí pěkná voda s odrazem slunce nádhera.Dávám 80%.

 

 

WEB:

SCREENSHOT:

KNIGHT ONLINE

Konečně něco co bylo placené, ale už není - znamená to že to bude dobré? Na to se teď podívame.Takže ke hře - jak jsem řekl, původně vyšla jako placená, ale jaksi neuspěla.Stala se freemmo jako další kupa her probíraná zde, ale musím rýpnout do hry, ze začátku (po registraci) máte bronze account, abyste mohli okusit možnosti když si zaplatite a tu je ten problém - pokud nemáte placený account težce se připojíte, ale všechno de... Ke grafice... jedním slovem je hnusná, ovšem jede i na slabých strojích.Komunita je obrovská, ale má háček - většina hráčů pochází z turecka, ale čechy zde taky najdete.Resumé? Tedy slušných 84%.

WEB:

 

SCREENSHOT:

RAN ONLINE

Konečně opravdová hra, vydejme se do škol nakopat spolužáky!!!Ne, vážně se celá hra odehrává ve škole a okolí, ale teď opravdu.Hra se odehrává v moderní době a vy hrajete za studenta vámi vybrané školy, na výběr jsou 3. Každá škola je jinak poskládaná, ovšem jsou inspirovány japonskými vysokými internátními školami (to jsou ty americké, jenom jsou plné šikmookých).Hratelnost je velice dobrá, hodně založená na boji v partách.Animace jsou perfektní a k tomu ty skilly... pokud jste viděly matrix a pak uvidite tohle, dojde vám odkud autoři opisovali.Grafika je nenáročná, ale vcelku pěkná obzvláště ty zmiňované efekty a pak je tu voda - asi pěknější než v oblivionu.Komunita je velká, jsou zde především hráči z thailandu.Hodnocení je.... 85%.

WEB:

SCREENSHOT:

ANARCHY ONLINE

Je tu další hra co byla původně placená...Hra se odehrává ve scifi prostředí a tomu jsou i uzpůsobeny postavy, takže místo mečů nastoupí kulomety.Grafika není zrovna pěkná, je na ní vidět že hra už pár let jede. Komunita je klasicky velká.K dispozici je původní anarchy online, pokud chcete další datadisk, musíte si zaplatit. Moc mě to nezaujalo, ale nehrál jsem to dost dlouho abych mohl vynést rozsudek.

 

WEB:

 

ETERNAL LANDS

Pokud vás nebaví mlácení příšer (mě baví...), je tu pro vás tahle hra, kde jde především o ekonomiku(mlácení tu je též, ale není zábavné).Grafika je jednoduchá, prostě podřízená hlavní věci - obchodování. Komunita je plná lidí kteří zkoušejí levně koupit a draze prodat. Pokud se vám tohle moto líbí můžete vyzkoušet, no přece ta virtuální ekonomika nemá daleko k té opravdové... nemam pravdu? Hodnocení nechám na vás...

 

WEB:

 

Posledni komentare
22.08.2009 10:53:27: ses hajzl okopiroval sto od freemmo.webgarden.cz ses pitoma kopirka
 
Icq 323503619